Organisatie

Directie

Vestigingsdirecteur Focus Algemeen
Mw. M. Klaassen
m.klaassen@focusberoepsacademie.nl

Onderwijsteamleider Focus Calvijn Onderbouw
Dhr. J. Kleemans
j.kleemans@focusberoepsacademie.nl

Onderwijsteamleider Focus Calvijn Bovenbouw
Dhr. D. Molendijk
d.molendijk@focusberoepsacademie.nl
d.molendijk@focusberoepsacademie.nl

Onderwijsteamleider Focus Dalton Onderbouw/Bovenbouw
Mw. J. Heijboer
j.heijboer@focusberoepsacademie.nl

Algemeen mailadres
Mw. Y.H.J. van der Ploeg
info@focusberoepsacademie.nl

Receptie
receptie@focusberoepsacademie.nl

Roosterkamer
roosterkamer@focusberoepsacademie.nl

Administratie
administratie@focusberoepsacademie.nl

Bezoekadres
Focus Beroepsacademie, Botter 135, 2991 PE Barendrecht

Postadres
Postbus 89, 2990 AB, Barendrecht

Telefoon
0180-613900

Bankrekeningnummer
249769 t.n.v. CVO CSG Calvijn Focus Beroepsacademie Barendrecht

Contact met school

Indien u als ouder contact wilt met school, zijn er verschillende mogelijkheden.

Voor algemene vragen of klachten m.b.t. de administratie kunt u het algemene nummer bellen of een mail sturen naar het algemene e-mailadres info@focusberoepsacademie.nl

Specifieke vragen/klachten over de lessen die uw zoon/dochter volgt, kunt u te allen tijde stellen/melden aan de docent die het vak geeft. Als uw zoon/dochter het e-mailadres aan de docent vraagt, kunt u dit per mail doen. U kunt het e-mailadres ook in onderstaande lijst vinden. Telefonisch is vaak onhandig i.v.m. het lesrooster en het vergaderrooster. De docent zal indien nodig overleggen met de mentor en/of de studiecoördinator. Als zij dit nodig achten, zal ook de onderwijsteamleider worden ingeschakeld.

Specifieke vragen/klachten over de klas, vragen over uw zoon/dochter kunt u te allen tijde stellen/melden aan de mentor. Als uw zoon/dochter het e-mailadres aan de mentor vraagt, kunt u dit per mail doen. U kunt het e-mailadres ook in onderstaande lijst vinden. Telefonisch is vaak onhandig i.v.m. het lesrooster en het vergaderrooster. Voor de mentor is het natuurlijk ook praktisch als hij/zij alle e-mailadressen van de ouders heeft. De mentor zal indien nodig overleggen met de docent en/of de studiecoördinator. Als zij dit nodig achten zal ook de onderwijsteamleider worden ingeschakeld.

Vanzelfsprekend kunt u als u het nodig acht een mail sturen aan de directie via “info@focusberoepsacademie.nl”:mailto:info@beroepsacademie.nl?Subject=T.a.v.%20de%20Directie . ‘t.a.v. de directie’. De mail zal dan naar de juiste persoon binnen de directie worden gestuurd.

Docenten

R. Bakker – studiecoördinator 4CB, SDV en ZW
r.bakker@focusberoepsacademie.nl

W. van Beek – Nederlands
w.van.beek@focusberoepsacademie.nl

A. Bels-Winters – studiecoördinator klas 1 en 2 Dalton
a.bels@focusberoepsacademie.nl

V. Blaazer – wiskunde
v.blaazer@focusberoepsacademie.nl

M. Boersma – Nederlands, mens en maatschappij
m.boersma@focusberoepsacademie.nl

R. Bolsius – beeldende vorming, wiskunde
r.bolsius@focusberoepsacademie.nl

J. van den Boogaart – lichamelijke opvoeding
j.van.den.boogaart@focusberoepsacademie.nl

P. Bosscher – mens en techniek, beeldende vorming
p.bosscher@focusberoepsacademie.nl

G.A. Bras – Engels
g.a.bras@focusberoepsacademie.nl

J.A. Bras-Cooiman – Engels
j.a.bras-cooiman@focusberoepsacademie.nl

I.T. den Butter – Nederlands, mens en maatschappij, economie
i.t.den.butter@focusberoepsacademie.nl

M.F. de Cuba – economie, ISP handel en administratie
m.f.de.cuba@focusberoepsacademie.nl

C.D. Damsma – studiecoördinator 3ZW en CB, ISP zorg en welzijn
c.d.damsma@focusberoepsacademie.nl

J. Delgado-Cruz – handvaardigheid
j.delgado-cruz@focusberoepsacademie.nl

A. Demir – Engels
a.demir@focusberoepsacademie.nl

P.A. van Drunen – remedial-teacher
p.a.van.drunen@focusberoepsacademie.nl

J.B.Y. van Drunen – zorg en welzijn
j.b.y.van.drunen@focusberoepsacademie.nl

C.J.M. van Eck – L.O
c.j.m.van.eck@focusberoepsacademie.nl

D. van Egmond – mens en techniek
d.van.egmond@focusberoepsacademie.nl

M.P. Emmerzaal – remedial-teacher
m.p.emmerzaal@focusberoepsacademie.nl

M. Gabriël – studiecoördinator klas 2 wiskunde, Nederlands, economie
m.gabriel@focusberoepsacademie.nl

S. Jagram – Nederlands, mens en maatschappij
s.jagram@focusberoepsacademie.nl

C.G. Geertruida – wiskunde, mens en techniek, counselor
c.g.geertruida@focusberoepsacademie.nl

T. Glandorf – wiskunde, drama, muziek, mens en maatschappij
t.glandorf@focusberoepsacademie.nl

C. van der Graaff – biologie
c.van.der.graaff@focusberoepsacademie.nl

J.W.A. Groenendijk – biologie
j.w.a.groenendijk@focusberoepsacademie.nl

M. Hardiek – lichamelijke opvoeding
m.hardiek@focusberoepsacademie.nl

S.M. Hoogerwaard – Engels
s.m.hoogerwaard@focusberoepsacademie.nl

A.C. Iriks – Nederlands
a.c.iriks.@focusberoepsacademie.nl”:

P. A. de Kam – zorgcoördinator, vraagbaak Godsdienst
p.a.de.kam@focusberoepsacademie.nl

H.J. Klapwijk – Duits
h.j.klapwijk@focusberoepsacademie.nl

J. Kooreman – wiskunde, mens en gezondheid, remedial-teaching, pedagoog zorgteam
j.kooreman@focusberoepsacademie.nl

C. Koppelaar – zorg en welzijn
c.koppelaar@focusberoepsacademie.nl

H.J. de Korte – mens en maatschappij, schooldecaan
h.j.de.korte@focusberoepsacademie.nl

G. van der Kruit – consumptief breed
g.van.der.kruit@focusberoepsacademie.nl

J. van der Lugt – economie
j.van.der.lugt@focusberoepsacademie.nl

V. Önes – Duits, Engels, examensecretaris
v.ones@focusberoepsacademie.nl

M.S.J. Pierau
m.s.j.pierau@focusberoepsacademie.nl

M. Plomp – maatschappijleer, SDV en DC
m.plomp@focusberoepsacademie.nl

A. Pouwelse – mens en maatschappij
a.pouwelse@focusberoepsacademie.nl

J.E. Punt – mens en gezondheid
j.e.punt@focusberoepsacademie.nl

G.J. de Roo – studiecoördinator klas 3, wiskunde
g.j.de.roo@focusberoepsacademie.nl

J. van Schaik – lichamelijke opvoeding
j.van.schaik@focusberoepsacademie.nl

S. Singor – SDV, economie
s.singor@focusberoepsacademie.nl

W. Snel – Nederlands, webredactie
w.snel@focusberoepsacademie.nl

A. Tashakoor – dans en drama
a.tashakoor@focusberoepsacademie.nl

D.A. Termorshuizen – lichamelijke opvoeding, SDV
d.a.termorshuizen@focusberoepsacademie.nl

J. Timmerman
j.timmerman@focusberoepsacademie.nl

R. Toelaram – wiskunde, mens en maatschappij
r.toelaram@focusberoepsacademie.nl

S.A. van Valen – LO
s.a.van.valen@focusberoepsacademie.nl

G. Verbeek – handel en administratie
g.verbeek@focusberoepsacademie.nl

A.G.M. Vergouwe – ICT-route
a.g.m.vergouwe@focusberoepsacademie.nl

N. Versendaal – Nederlands, drama, mens en maatschappij
n.versendaal@focusberoepsacademie.nl

J.Visser – handel en administratie
j.visser@focusberoepsacademie.nl

E. Visser – Nederlands, drama, mens en maatschappij
e.visser@focusberoepsacademie.nl

M.W. With – wiskunde, mens en techniek
m.w.with@focusberoepsacademie.nl

D. Zandboer – mens en techniek
d.zandboer@focusberoepsacademie.nl

Schoolmaatschappelijk Werk

I. Verboom
i.verboom@focusberoepsacademie.nl

Administratie

S.L. van Es – Dalton teamassistente, administratief medewerker
s.l.van.es@focusberoepsacademie.nl

E. Huijskes – secretaresse
e.huijskes@focusberoepsacademie.nl

K. Lussenburg – administratief medewerker
k.lussenburg@focusberoepsacademie.nl

Y.H.J. van der Ploeg – administratie, lesrooster
y.h.j.van.der.ploeg@focusberoepsacademie.nl

M.Z. Schluter – secretaresse
m.z.schluter@focusberoepsacademie.nl

E. Timmerman – administratie
e.timmerman@focusberoepsacademie.nl

E. de Vries – administratie Dalton
e.de.vries@focusberoepsacademie.nl

Conciërgeteam – Absentie – Receptie

N.H. de Bruin – absentenadministratie, conciërge, receptie
n.h.de.bruin@focusberoepsacademie.nl

M. van Driel – hoofdconciërge, hoofd veiligheid
m.van.driel@focusberoepsacademie.nl

Y. Kocer – conciërge
y.kocer@focusberoepsacademie.nl

S. van Oudenes – assistent conciërge
s.van.oudenes@focusberoepsacademie.nl

W.F. Teerling – absentenadministratie, receptie
w.f.teerling@focusberoepsacademie.nl

J.C. Verdonck – absentenadministratie, receptie
j.c.verdonck@focusberoepsacademie.nl

Ondersteuning/ onderwijsassistentie/catering/stagiaires

E. Baars- studente pedagogie
e.baars@focusberoepsacademie.nl

Y. van Bleijswijk – catering
y.van.bleijswijk@focusberoepsacademie.nl

C. de Jong – stagiaire klas 2
c.de.jong.@focusberoepsacademie.nl

P. van der Starre – assistent facilitaire dienst
p.van.der.starre@focusberoepsacademie.nl

Beveiliging/ toezichthouders

A. Labie – gastheer/toezichthouder
a.la.bie@focusberoepsacademie.nl

D. Lopez – gastheer/toezichthouder
d.lopez@focusberoepsacademie.nl

K.Sital – stagiaire veiligheid
k.sital@focusberoepsacademie.nl